Genel Bakış

 

MUTFAK

Mutfaklar  yemek yaptığımız, yediğimiz içtiğimiz ve  sevdiklerimize sofralar hazırladığımız, dolayısıyla gün içerisinde en sık ziyaret ettiğimiz alanlardır. Mutfağımızda kendimizi iyi ve özgür hissetmek isteriz. Bunun için de mutfağın tertipli, malzemelerinse kolay ulaşılabilir olması önem taşır Tabaklar, tencereler, bardaklar gibi pek çok eşyanın muhafazasını sağlayan dolapların mümkün olduğunca çok sayıda ve uygun genişlikte olması ise herkesin öncelikli talepleri arasında yer alır.

 

 

HOME OFFICE

Esnek çalışma saatleri nedeniyle değişen çalışma dinamikleri; ofisleri eve, evleri ofise dönüştürmeye başladı. Özellikle büyükşehirlerdeki trafik ve ulaşımın her geçen gün zorlaşması, mobil cihazların ve internetin daha hızlı ve yaygın kullanımı evden çalışma alışkanlıklarını da artırmaya başladı. Konsantrasyonu ve verimli çalışmayı sağlayacak, alan içerisindeki tüm gereksinimlere çözüm sunacak şekilde tasarlanmış ünitelerev-ofis ortamının vazgeçilmez unsurlarıdır.

Çalışırken ihtiyaç duyulacak materyallerin bulunacağı ünitelerin ve depolama alanlarının akıllıca konumlandırıldığı home office ürünlerinin evin genel havasından çok kopmadan, çalışma motivasyonunu artıracak şekilde tasarlanması önemlidir.

 

 

 

EV MOBİLYALARI

Tarzınızı giyiminizle yansıttığınız kadar evinizde de yansıtabilirsiniz. Evin düzenini gösteren şüphesiz mobilyalarınızdır. 

 

İÇ MİMARİ ÇÖZÜMLER

Bycyk; “iç mimari çözümler” sloganı ile ev dekorasyonu alanında kişiye özel tasarım uygulayarak memnuniyeti üst seviyelerde gerçekleştirmeye devam ediyor.